O nás

Vítáme Vás,

Na našich stránkách nově otevřeného kosmetického studia Yasmien v Lysé nad Labem, poskytujeme kosmetickou péči přírodní kosmetikou Yasminka s kterou spolupracujeme již několik  krásných let. 

Přírodní kosmetika: 

je vyrobena na základě starých tisíciletých tradičních orientálních receptur.

Všechny produkty jsou tvořeny z přírodních výtažků, bylinek a extraktů pouze z oblasti severní Afriky- a to buď z ekologického zemědělství nebo z volné "divoké" přírody-což je v dnešní době vzácné.

-Produkty jsou čistě přírodní, vyráběny tradičním způsobem, mají neuvěřitelnou hodnotnou energii a sílu rostlin

-Výrobní firma je kontrolována certifikační laboratoří Ecocert

-Mýdla se zmýdelňují výhradně palmovým a olivovým olejem

-Kosmetika je výhradně bez parafínových olejů

-Není testována na zvířatech

-Neobsahují syntetická barviva, umělé parfemace a suroviny GMO

Orientální bio kosmetika obsahuje extrakty z řady léčivých rostlin, mezi něž patří mimo jiné : jasmín, rozmarýn, neroli-pomerančový květ (z oblasti Kartága), tymián, růže gálská i damašská, fenykl, eukalyptus, heřmánek, máta peprná, ambrozie, přírodní kafr, výtažky z mořských řas a řada jiných. Léčivé rostliny byly, jsou a budou stále platným pomocníkem nejen v lékařství, ale i při výrobě kosmetiky. Je to i pro to, že jsou součástí přírody a tedy lidskému organismu podstatně bližší než řada syntetických látek.

Kosmetika se vyznačuje svými velmi šetrnými účinky na vaši pleť.  Vyrovnává stabilitu pleti a je vyrobena na šetrné bázi, proto se nemusíte obávat, že se vám kůže přemastí. Vše se krásně vstřebá do kůže a zvláční ji. Veškeré ingredience produktů se dostávají do oběhového systému do 3 hodin.


informace  prevzaty z https://www.yasminka.cz/