Používaná kosmetika

Yasminka

Orientální bio kosmetika obsahuje extrakty z řady léčivých rostlin, mezi něž patří mimo jiné : jasmín, rozmarýn, neroli-pomerančový květ (z oblasti Kartága), tymián, růže gálská i damašská, fenykl, eukalyptus, heřmánek, máta peprná, ambrozie, přírodní kafr, výtažky z mořských řas a řada jiných. Léčivé rostliny byly, jsou a budou stále platným pomocníkem nejen v lékařství, ale i při výrobě kosmetiky. Je to i pro to, že jsou součástí přírody a tedy lidskému organismu podstatně bližší než řada syntetických látek.

Kosmetika se vyznačuje svými velmi šetrnými účinky na vaši pleť. Vyrovnává stabilitu pleti a je vyrobena na šetrné bázi, proto se nemusíte obávat, že se vám kůže přemastí. Vše se krásně vstřebá do kůže a zvláční ji. Veškeré ingredience produktů se dostávají do oběhového systému do 3 hodin.

https://www.yasminka.czNu Skin® 

Společnost Nu Skin® odhalila tajemství v pozadí mladistvého vzhledu a pocitu. Revoluční platforma společnosti Nu Skin®' ageLOC® poskytuje exkluzivní řešení, které se zaměří na stárnutí v samém jeho počátku. Platforma ageLOC® vám díky zpomalení vnitřních zdrojů pomůže vypadat a cítit se mladší a také žít mlaději.

Blake Roney, Sandie Tillotson a Steve Lund se rozhodli založit společnost, která by spojovala inovační produkty osobní péče s prvky, které jsou v souladu s krédem: "Vše z dobrého, nic ze špatného".

Dnes se společnost Nu Skin® odlišuje od konkurence svou schopností prokazovat, že má skutečněnejlepší produkty v oblasti péče o pokožku a wellness. Společnost Nu Skin® jako jedna z prvních společností s výrobky proti stárnutí stanovuje standard pro ostatní.

https://www.nuskin.com/nuskin.html